90 000 €
13 €/m²
Property 40123 photo 1
Property 40123 photo 2
Property 40123 photo 3
Property 40123 photo 4
Property 40123 photo 5
Property 40123 photo 6
Property 40123 photo 7
Property 40123 photo 8
Property 40123 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 7300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4,3 km
  • Odległość od lotniska: 43 km

Opis

Na sprzedaż Działka6705 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 254 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 57164
  • Metry kw. 831 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
120 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 47077
  • Metry kw. 10200 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 57046
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 41759
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 42243
  • Metry kw. 318 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 42244
  • Metry kw. 272 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
110 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 44087
  • Metry kw. 1541 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65785
  • Metry kw. 724 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
102 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 48429
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 54604
  • Metry kw. 2199 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera