220 000 €
5 €/m²
Property 40246 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka37000 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 900 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 59573
  • Metry kw. 4182 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
230 000 € 442 €/m²
  • Kod obiektowy 34631
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
300 000 € 323 €/m²
  • Kod obiektowy 57082
  • Metry kw. 926 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
320 000 € 177 €/m²
  • Kod obiektowy 36149
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
220 000 € 314 €/m²
  • Kod obiektowy 8668
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 12200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 56662
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
200 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 32922
  • Metry kw. 8625 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
320 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 53251
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
200 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 23751
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
300 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 63299
  • Metry kw. 12250 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera