330 000 €
28 €/m²
Property 40256 photo 1
Property 40256 photo 2
Property 40256 photo 3
Property 40256 photo 4
Property 40256 photo 5
Property 40256 photo 6
Property 40256 photo 7
Property 40256 photo 8
Property 40256 photo 9
Property 40256 photo 10
Property 40256 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 6400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4,5 km
  • Odległość od lotniska: 48 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka11500 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 315 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
375 000 € 154 €/m²
  • Kod obiektowy 39514
  • Metry kw. 2420 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 36802
  • Metry kw. 13247 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 56284
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63428
  • Metry kw. 2672 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
400 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 50674
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
430 000 € 1699 €/m²
  • Kod obiektowy 56671
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
374 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 59642
  • Metry kw. 9039 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
340 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 62863
  • Metry kw. 8146 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
350 000 € 221 €/m²
  • Kod obiektowy 64295
  • Metry kw. 1580 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46861
  • Metry kw. 28576 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera