192 000 €
41 €/m²
Property 40278 photo 1
Property 40278 photo 2
Property 40278 photo 3
Property 40278 photo 4
Property 40278 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Działka4600 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 677 €/m²
  • Kod obiektowy 56709
  • Metry kw. 236 m²
  • Odległość do plaży 338 m
Sprzedaż
250 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 42246
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
278 000 € 351 €/m²
  • Kod obiektowy 50170
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Sprzedaż
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 50298
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
235 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 52112
  • Metry kw. 5321 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65420
  • Metry kw. 4125 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
192 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 46924
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52085
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
200 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 50156
  • Metry kw. 2150 m²
  • Odległość do plaży 650 m

Subskrypcja newslettera