700 000 €
78 €/m²
Property 40404 photo 1
Property 40404 photo 2
Property 40404 photo 3
Property 40404 photo 4
Property 40404 photo 5
Property 40404 photo 6
Property 40404 photo 7
Property 40404 photo 8
Property 40404 photo 9
Property 40404 photo 10
Property 40404 photo 11
Property 40404 photo 12
Property 40404 photo 13
Property 40404 photo 14
Property 40404 photo 15
Property 40404 photo 16
Property 40404 photo 17
Property 40404 photo 18
Property 40404 photo 19
Property 40404 photo 20
Property 40404 photo 21
Property 40404 photo 22
Property 40404 photo 23
Property 40404 photo 24
Property 40404 photo 25
Property 40404 photo 26
Property 40404 photo 27
Property 40404 photo 28
Property 40404 photo 29
Property 40404 photo 30

Details

  • Odległość do morza: 470 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka8926 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 440 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 40469
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42923
  • Metry kw. 563 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod obiektowy 65575
  • Metry kw. 299 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
750 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59199
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
800 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46523
  • Metry kw. 26134 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
710 000 € 299 €/m²
  • Kod obiektowy 44207
  • Metry kw. 2367 m²
  • Odległość do plaży 97 m
Sprzedaż
680 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 58882
  • Metry kw. 143484 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod obiektowy 64551
  • Metry kw. 826 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
800 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 32800
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
590 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 65038
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 1100 m

Subskrypcja newslettera