Sprzedaż - Działka 60000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
750 000 €
12 €/m²
Property 40478 photo 1
Property 40478 photo 2
Property 40478 photo 3
Property 40478 photo 4
Property 40478 photo 5
Property 40478 photo 6
Property 40478 photo 7
Property 40478 photo 8
Property 40478 photo 9
Property 40478 photo 10
Property 40478 photo 11
Property 40478 photo 12
Property 40478 photo 13

Details

  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 17 km
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka60000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1300 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
950 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 21088
  • Metry kw. 4451 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
700 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 37791
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
607 000 € 124 €/m²
  • Kod obiektowy 52554
  • Metry kw. 4892 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
650 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37194
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
650 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 35172
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 4941
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 21075
  • Metry kw. 4160 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 33701
  • Metry kw. 27750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
950 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 34020
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
900 000 € 391 €/m²
  • Kod obiektowy 9631
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera