Sprzedaż - Działka 30000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
400 000 €
13 €/m²
Property 40479 photo 1
Property 40479 photo 2
Property 40479 photo 3
Property 40479 photo 4
Property 40479 photo 5
Property 40479 photo 6
Property 40479 photo 7
Property 40479 photo 8
Property 40479 photo 9
Property 40479 photo 10
Property 40479 photo 11
Property 40479 photo 12
Property 40479 photo 13

Details

  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 17 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka30000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 700 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
465 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 24097
  • Metry kw. 6260 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
530 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 63876
  • Metry kw. 4982 m²
  • Odległość do plaży 620 m
Sprzedaż
405 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 34063
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
550 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 6155
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
400 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 45735
  • Metry kw. 4673 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
420 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 37857
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
500 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 4100
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
430 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 44034
  • Metry kw. 2522 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
370 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 35177
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
580 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51292
  • Metry kw. 58000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera