Sprzedaż - Działka 30000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
400 000 €
13 €/m²
Property 40480 photo 1
Property 40480 photo 2
Property 40480 photo 3
Property 40480 photo 4
Property 40480 photo 5
Property 40480 photo 6
Property 40480 photo 7
Property 40480 photo 8
Property 40480 photo 9
Property 40480 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 17 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka30000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 700 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 62176
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
430 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 42191
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
480 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 63742
  • Metry kw. 3310 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
405 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 34063
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
530 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 29696
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39208
  • Metry kw. 1940 m²
  • Odległość do plaży 220 m
Sprzedaż
370 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 35177
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
490 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 16054
  • Metry kw. 68000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 34641
  • Metry kw. 7836 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
400 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 37195
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera