950 000 € 700 000 €
3 €/m²
Property 40503 photo 1
Property 40503 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka180000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
860 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 20324
  • Metry kw. 13200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 50581
  • Metry kw. 32687 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
853 000 € 725 €/m²
  • Kod obiektowy 63066
  • Metry kw. 1175 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
853 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 63290
  • Metry kw. 36000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 32623
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
792 000 € 425 €/m²
  • Kod obiektowy 30280
  • Metry kw. 1860 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
800 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46523
  • Metry kw. 26134 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod obiektowy 65575
  • Metry kw. 299 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
1 000 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 34287
  • Metry kw. 89000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42923
  • Metry kw. 563 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera