550 000 €
275 €/m²
Property 40569 photo 1
Property 40569 photo 2
Property 40569 photo 3
Property 40569 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka2000 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 500 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 31969
  • Metry kw. 4005 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
530 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 63876
  • Metry kw. 4982 m²
  • Odległość do plaży 620 m
Sprzedaż
500 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 10252
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
700 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 56994
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
480 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 63742
  • Metry kw. 3310 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
465 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 24097
  • Metry kw. 6260 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
750 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 63483
  • Metry kw. 17439 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
480 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51293
  • Metry kw. 48000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
550 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 34256
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
650 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37194
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera