2 200 000 €
Property 40570 photo 1
Property 40570 photo 2
Property 40570 photo 3
Property 40570 photo 4
Property 40570 photo 5
Property 40570 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 3,5 km

Opis

Na sprzedaż Działka0 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 760 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Kod obiektowy 31964
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 30092
  • Metry kw. 8866 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
2 650 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 35781
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
3 100 000 € 402 €/m²
  • Kod obiektowy 45345
  • Metry kw. 7700 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 800 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 34334
  • Metry kw. 41000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Kod obiektowy 62294
  • Metry kw. 10959 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
2 200 000 €
  • Kod obiektowy 40570
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 900 m

Subskrypcja newslettera