95 000 €
2065 €/m²
Property 40576 photo 1
Property 40576 photo 2
Property 40576 photo 3
Property 40576 photo 4
Property 40576 photo 5

Details

  • Rok remontu: 2006
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 46 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
105 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 36101
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
88 000 € 1128 €/m²
  • Kod obiektowy 33291
  • Metry kw. 78 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
85 000 € 850 €/m²
  • Kod obiektowy 48633
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
95 000 € 633 €/m²
  • Kod obiektowy 65934
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Wyłączny Sprzedaż
100 000 € 3703 €/m²
  • Kod obiektowy 51431
  • Metry kw. 27 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
120 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 45649
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
89 000 € 1072 €/m²
  • Kod obiektowy 62056
  • Metry kw. 83 m²
  • Odległość do plaży 4400 m

Subskrypcja newslettera