299 000 €
14 €/m²
Property 40594 photo 1
Property 40594 photo 2
Property 40594 photo 3
Property 40594 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4,3 km
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż Działka20000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 45663
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
427 000 € 241 €/m²
  • Kod obiektowy 36674
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 51473
  • Metry kw. 15165 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 56612
  • Metry kw. 6350 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 52126
  • Metry kw. 6161 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
340 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 44727
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
330 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 40256
  • Metry kw. 11500 m²
  • Odległość do plaży 6400 m
Sprzedaż
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 64871
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
349 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65412
  • Metry kw. 5960 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 57759
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 20 m

Subskrypcja newslettera