Sprzedaż - Działka 2010 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
96 000 €
47 €/m²
Property 40719 photo 1
Property 40719 photo 2
Property 40719 photo 3
Property 40719 photo 4
Property 40719 photo 5
Property 40719 photo 6
Property 40719 photo 7
Property 40719 photo 8
Property 40719 photo 9
Property 40719 photo 10
Property 40719 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 2800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 12,5 km
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka2010 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 26761
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
100 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 42009
  • Metry kw. 975 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
110 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 63961
  • Metry kw. 3400 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
130 000 € 343 €/m²
  • Kod obiektowy 30887
  • Metry kw. 378 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
105 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 61456
  • Metry kw. 2110 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
100 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 39046
  • Metry kw. 4130 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
100 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 58099
  • Metry kw. 1880 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
90 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 47076
  • Metry kw. 1206 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
120 000 € 129 €/m²
  • Kod obiektowy 60119
  • Metry kw. 930 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
105 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 44666
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera