Sprzedaż - Działka 72000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
900 000 €
12 €/m²
Property 40794 photo 1
Property 40794 photo 2
Property 40794 photo 3
Property 40794 photo 4
Property 40794 photo 5
Property 40794 photo 6
Property 40794 photo 7
Property 40794 photo 8
Property 40794 photo 9
Property 40794 photo 10
Property 40794 photo 11
Property 40794 photo 12
Property 40794 photo 13
Property 40794 photo 14

Details

  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 14 km
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż Działka72000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 391 €/m²
  • Kod obiektowy 9631
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
800 000 € 199 €/m²
  • Kod obiektowy 22088
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
870 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 19477
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 60716
  • Metry kw. 2603 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 33244
  • Metry kw. 9150 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 100 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 9106
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 4941
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
810 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 34056
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
1 200 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 22880
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
800 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 46991
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 230 m

Subskrypcja newslettera