Sprzedaż - Działka 12044 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
600 000 €
49 €/m²
Property 40795 photo 1
Property 40795 photo 2
Property 40795 photo 3
Property 40795 photo 4
Property 40795 photo 5
Property 40795 photo 6
Property 40795 photo 7
Property 40795 photo 8
Property 40795 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 14 km
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż Działka12044 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
700 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 32248
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
600 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 25388
  • Metry kw. 94000 m²
  • Odległość do plaży 7700 m
Sprzedaż
650 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 35172
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
800 000 € 199 €/m²
  • Kod obiektowy 22088
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
630 000 € 152 €/m²
  • Kod obiektowy 40443
  • Metry kw. 4143 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
650 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37194
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
750 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 63483
  • Metry kw. 17439 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
500 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 37793
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
607 000 € 124 €/m²
  • Kod obiektowy 52554
  • Metry kw. 4892 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
550 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 6155
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 450 m

Subskrypcja newslettera