150 000 €
139 €/m²
Property 40821 photo 1
Property 40821 photo 2
Property 40821 photo 3
Property 40821 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Na sprzedaż Działka1076 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 145 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 50156
  • Metry kw. 2150 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
138 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55956
  • Metry kw. 3092 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
200 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 57163
  • Metry kw. 5687 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 41471
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
128 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 64004
  • Metry kw. 997 m²
  • Odległość do plaży 1670 m
Sprzedaż
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 46215
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
171 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 52109
  • Metry kw. 12178 m²
  • Odległość do plaży 1117 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63269
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 450 m

Subskrypcja newslettera