Sprzedaż - Działka 2470 m² w centralnej Gercji

Grecja Sterea Ellada Beocja Arachova Arachova
150 000 €
60 €/m²
Property 41059 photo 1

Details

Opis

Na sprzedaż Działka2470 metrów kwadratowych w centralnej Gercji. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.

Lokalizacja