160 000 €
38 €/m²
Property 41186 photo 1
Property 41186 photo 2
Property 41186 photo 3
Property 41186 photo 4
Property 41186 photo 5
Property 41186 photo 6
Property 41186 photo 7
Property 41186 photo 8
Property 41186 photo 9
Property 41186 photo 10
Property 41186 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Działka4166 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 189 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 64037
  • Metry kw. 5088 m²
  • Odległość do plaży 352 m
Sprzedaż
140 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 57456
  • Metry kw. 748 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
150 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 63801
  • Metry kw. 809 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
160 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 62322
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
185 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 65536
  • Metry kw. 1121 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
150 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 41628
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Rekomendowane Sprzedaż
179 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63493
  • Metry kw. 2950 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
230 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 41967
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 45892
  • Metry kw. 896 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
150 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 62015
  • Metry kw. 6786 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera