Sprzedaż - Apartament 139 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
2 780 000 €
20000 €/m²
  • Kod obiektowy 41298
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 139 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Liczba pięter: 6
  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Lokalizacja