Sprzedaż - Apartament 138 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
2 200 000 €
15942 €/m²
Property 41338 photo 1
Property 41338 photo 2
Property 41338 photo 3
  • Kod obiektowy 41338
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 138 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Liczba pięter: 12
  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja