220 000 € 198 000 €
113 €/m²
Property 41471 photo 1
Property 41471 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 8500 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka1750 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 41471
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 46745
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 13600 m
Sprzedaż
320 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 44365
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 7200 m
Sprzedaż
215 000 € 268 €/m²
  • Kod obiektowy 65280
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 51030
  • Metry kw. 3792 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
194 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65233
  • Metry kw. 2005 m²
  • Odległość do plaży 622 m
Sprzedaż
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 46215
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
200 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 51207
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera