Sprzedaż - Działka 225 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina
165 000 €
733 €/m²
Property 41568 photo 1
Property 41568 photo 2
Property 41568 photo 3
Property 41568 photo 4
  • Kod obiektowy 41568
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 225 m²
  • Region Saloniki
  • Location Saloniki - Gmina (Saloniki)

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,2
  • Odległość do morza: 1600 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż Działka225 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 270 metrów kwadratowych.

Lokalizacja