230 000 €
92 €/m²
Property 41967 photo 1
Property 41967 photo 2
Property 41967 photo 3
Property 41967 photo 4
Property 41967 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 6200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 11,2 km

Opis

Na sprzedaż Działka2500 metrów kwadratowych na Krecie. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
342 000 € 249 €/m²
  • Kod obiektowy 52320
  • Metry kw. 1372 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
230 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 65231
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
320 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 63954
  • Metry kw. 1613 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
214 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 50338
  • Metry kw. 4423 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
210 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 42952
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
309 000 € 147 €/m²
  • Kod obiektowy 56430
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
192 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 44358
  • Metry kw. 1055 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 39770
  • Metry kw. 3455 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
300 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 65123
  • Metry kw. 497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
215 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 62926
  • Metry kw. 8832 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera