100 000 €
13 €/m²
Property 41977 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka7400 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
96 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 35523
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
110 000 € 342 €/m²
  • Kod obiektowy 57962
  • Metry kw. 321 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
130 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 13901
  • Metry kw. 678 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
135 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 49543
  • Metry kw. 4312 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
128 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 56259
  • Metry kw. 626 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
120 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 36571
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
140 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 29012
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
110 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 54680
  • Metry kw. 1145 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
130 000 € 287 €/m²
  • Kod obiektowy 39854
  • Metry kw. 452 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera