75 000 €
126 €/m²
Property 42072 photo 1
Property 42072 photo 2
Property 42072 photo 3
Property 42072 photo 4
Property 42072 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Na sprzedaż Działka593 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 237 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Kod obiektowy 63071
  • Metry kw. 323 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
80 000 € 258 €/m²
  • Kod obiektowy 47058
  • Metry kw. 309 m²
  • Odległość do plaży 9300 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31332
  • Metry kw. 403 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
86 000 € 192 €/m²
  • Kod obiektowy 50218
  • Metry kw. 447 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
69 900 € 224 €/m²
  • Kod obiektowy 63410
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
80 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 45331
  • Metry kw. 9363 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 42243
  • Metry kw. 318 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
86 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 46057
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
96 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 52546
  • Metry kw. 2562 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 56833
  • Metry kw. 4265 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera