43 000 €
193 €/m²
Property 42232 photo 1
Property 42232 photo 2
Property 42232 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka222 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 160 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
35 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 37154
  • Metry kw. 432 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
50 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 47006
  • Metry kw. 648 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
64 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 60940
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 13132
  • Metry kw. 496 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
50 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 37925
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 19700 m
Sprzedaż
60 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 56754
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
40 600 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37599
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
40 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 37928
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 19600 m
Sprzedaż
64 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 57760
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
40 000 € 177 €/m²
  • Kod obiektowy 37983
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera