78 000 €
260 €/m²
Property 42245 photo 1
Property 42245 photo 2
Property 42245 photo 3
Property 42245 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka300 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 42244
  • Metry kw. 272 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56829
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
75 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 59115
  • Metry kw. 805 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
80 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 45331
  • Metry kw. 9363 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 39870
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 64280
  • Metry kw. 4033 m²
  • Odległość do plaży 2470 m
Sprzedaż
78 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 65163
  • Metry kw. 702 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
110 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 44087
  • Metry kw. 1541 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 41762
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65785
  • Metry kw. 724 m²
  • Odległość do plaży 2800 m

Subskrypcja newslettera