250 000 €
250 €/m²
Property 42246 photo 1
Property 42246 photo 2
Property 42246 photo 3
Property 42246 photo 4

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 340 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 60247
  • Metry kw. 5826 m²
  • Odległość do plaży 846 m
Sprzedaż
205 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 59117
  • Metry kw. 2035 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65418
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
320 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63110
  • Metry kw. 4653 m²
  • Odległość do plaży 670 m
Sprzedaż
290 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 65314
  • Metry kw. 1395 m²
  • Odległość do plaży 72 m
Sprzedaż
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 48644
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51460
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
210 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 42952
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
280 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 44635
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
278 000 € 351 €/m²
  • Kod obiektowy 50170
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 5300 m

Subskrypcja newslettera