620 000 €
36 €/m²
Property 42251 photo 1
Property 42251 photo 2
Property 42251 photo 3
Property 42251 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 16000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka16903 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
640 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 57571
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
800 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 38750
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
640 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 40004
  • Metry kw. 2577 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
612 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 38961
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
860 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 20324
  • Metry kw. 13200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
800 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 34160
  • Metry kw. 43000 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
650 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 40469
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
853 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 64550
  • Metry kw. 991 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera