100 000 €
93 €/m²
Property 42269 photo 1
Property 42269 photo 2
Property 42269 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 41 km

Opis

Na sprzedaż Działka1070 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 35987
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 34469
  • Metry kw. 1650 m²
  • Odległość do plaży 110 m
Sprzedaż
110 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 56431
  • Metry kw. 3700 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
120 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 47077
  • Metry kw. 10200 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
120 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65362
  • Metry kw. 1270 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
86 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 26289
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
130 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 50395
  • Metry kw. 1358 m²
  • Odległość do plaży 6300 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63269
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
107 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 50089
  • Metry kw. 157 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
140 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 65313
  • Metry kw. 564 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera