Sprzedaż - Działka 500 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
Na zapytanie
Property 42344 photo 1
Property 42344 photo 2

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 1 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka500 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 63230
  • Metry kw. 4337 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
230 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 57883
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
100 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 60025
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 700 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 60580
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
140 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57955
  • Metry kw. 2078 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
690 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 65497
  • Metry kw. 5060 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
28 500 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 56819
  • Metry kw. 1226 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 60970
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
225 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 56365
  • Metry kw. 1202 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
170 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 63969
  • Metry kw. 8350 m²
  • Odległość do plaży 2600 m

Subskrypcja newslettera