Sprzedaż - Działka 10000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
420 000 € 330 000 €
33 €/m²
Property 42348 photo 1
Property 42348 photo 2
Property 42348 photo 3
Property 42348 photo 4
Property 42348 photo 5
Property 42348 photo 6
Property 42348 photo 7
Property 42348 photo 8
Property 42348 photo 9
Property 42348 photo 10
Property 42348 photo 11
Property 42348 photo 12
Property 42348 photo 13
Property 42348 photo 14
Property 42348 photo 15
Property 42348 photo 16
Property 42348 photo 17

Details

  • Rok budowy: 2017
  • Liczba pokoi: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 34641
  • Metry kw. 7836 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
480 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 37270
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
430 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 63499
  • Metry kw. 5064 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
550 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 35807
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
465 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 24097
  • Metry kw. 6260 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
607 000 € 124 €/m²
  • Kod obiektowy 52554
  • Metry kw. 4892 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
580 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51292
  • Metry kw. 58000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 31308
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
399 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 60783
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
380 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 30921
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera