Sprzedaż - Działka 18250 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Macedonia Chalkidiki Poligiros powiedział: Galatista
1 000 000 € 210 000 €
11 €/m²
Property 42406 photo 1
Property 42406 photo 2
Property 42406 photo 3
Property 42406 photo 4
Property 42406 photo 5
Property 42406 photo 6
Property 42406 photo 7
Property 42406 photo 8
Property 42406 photo 9
Property 42406 photo 10
Property 42406 photo 11
Property 42406 photo 12

Details

  • Odległość do morza: 30000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 45 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka18250 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: struktura, studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 1530 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 22203
  • Metry kw. 2474 m²
  • Odległość do plaży 177 m
Sprzedaż
1 100 000 € 244 €/m²
  • Kod obiektowy 62129
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
950 000 € 475 €/m²
  • Kod obiektowy 59693
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod obiektowy 20480
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 295 €/m²
  • Kod obiektowy 46699
  • Metry kw. 3380 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod obiektowy 56773
  • Metry kw. 602 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 300 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 47476
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 050 000 € 477 €/m²
  • Kod obiektowy 52922
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 350 m

Subskrypcja newslettera