Sprzedaż - Apartament 168 m² w Pafos

Grecja Cypr Pafos
1 040 000 €
6190 €/m²
Property 42439 photo 1
Property 42439 photo 2
Property 42439 photo 3
Property 42439 photo 4
Property 42439 photo 5
Property 42439 photo 6
Property 42439 photo 7
Property 42439 photo 8
  • Kod obiektowy 42439
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 168 m²
  • Region Pafos
  • Location Pafos (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 95 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 168 metrów kwadratów w Pafos. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja