Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 983 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Południe Pałac Faliro
1 720 000 €
1750 €/m²
Property 42470 photo 1
Property 42470 photo 2

Details

  • Rok budowy: 1978
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Lokalizacja