500 000 €
52 €/m²
Property 42501 photo 1
Property 42501 photo 2
Property 42501 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka9500 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31396
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
500 000 € 186 €/m²
  • Kod obiektowy 63642
  • Metry kw. 2688 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
460 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 34037
  • Metry kw. 18500 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
410 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 58448
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 16 m
Sprzedaż
500 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 42501
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
550 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 21609
  • Metry kw. 14400 m²
  • Odległość do plaży 1350 m
Sprzedaż
460 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 62244
  • Metry kw. 2084 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
450 000 € 529 €/m²
  • Kod obiektowy 63475
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
500 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 60961
  • Metry kw. 3520 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera