Sprzedaż - Działka 6300 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Termi Neo Risio
500 000 €
79 €/m²
Property 42549 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 4 km

Opis

Na sprzedaż Działka6300 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja