320 000 €
21 €/m²
Property 42624 photo 1
Property 42624 photo 2
Property 42624 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 9,5 km
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka15000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 51473
  • Metry kw. 15165 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 36755
  • Metry kw. 5889 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
300 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 65123
  • Metry kw. 497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
300 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 38520
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
450 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 38248
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
267 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 36637
  • Metry kw. 11085 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
365 000 € 251 €/m²
  • Kod obiektowy 36851
  • Metry kw. 1450 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
267 000 € 517 €/m²
  • Kod obiektowy 64828
  • Metry kw. 516 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
350 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 59194
  • Metry kw. 342 m²
  • Odległość do plaży 357 m
Sprzedaż
280 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 38534
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 1100 m

Subskrypcja newslettera