69 000 €
16 €/m²
Property 42777 photo 1
Property 42777 photo 2
Property 42777 photo 3
Property 42777 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka4189 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
93 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 36799
  • Metry kw. 1229 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
75 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 50711
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
102 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 63400
  • Metry kw. 1282 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 56830
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
100 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 29508
  • Metry kw. 2240 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 42243
  • Metry kw. 318 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
60 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 56754
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
80 000 € 258 €/m²
  • Kod obiektowy 47058
  • Metry kw. 309 m²
  • Odległość do plaży 9300 m
Sprzedaż
89 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 57727
  • Metry kw. 2031 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 57113
  • Metry kw. 1940 m²
  • Odległość do plaży 837 m

Subskrypcja newslettera