60 000 €
136 €/m²
Property 42779 photo 1
Property 42779 photo 2
Property 42779 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 5700 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka439 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Kod obiektowy 37123
  • Metry kw. 246 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
80 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 45331
  • Metry kw. 9363 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
70 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 64068
  • Metry kw. 5172 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
80 000 € 258 €/m²
  • Kod obiektowy 47058
  • Metry kw. 309 m²
  • Odległość do plaży 9300 m
Sprzedaż
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 32785
  • Metry kw. 359 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
62 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 52385
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
70 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 45797
  • Metry kw. 982 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
65 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 43110
  • Metry kw. 573 m²
  • Odległość do plaży 12500 m
Sprzedaż
86 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 26289
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
60 000 € 576 €/m²
  • Kod obiektowy 43131
  • Metry kw. 104 m²
  • Odległość do plaży 49 m

Subskrypcja newslettera