140 000 €
112 €/m²
Property 42785 photo 1
Property 42785 photo 2
Property 42785 photo 3
Property 42785 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 5700 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka1247 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 960 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
140 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 42785
  • Metry kw. 1247 m²
  • Odległość do plaży 5700 m
Sprzedaż
160 000 € 465 €/m²
  • Kod obiektowy 61490
  • Metry kw. 344 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63268
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
130 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 57161
  • Metry kw. 1670 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 39770
  • Metry kw. 3455 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
200 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 51006
  • Metry kw. 5600 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
170 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 50162
  • Metry kw. 3750 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 43300
  • Metry kw. 3484 m²
  • Odległość do plaży 390 m
Sprzedaż
150 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 65125
  • Metry kw. 2710 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
150 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 63283
  • Metry kw. 1968 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera