70 000 €
6 €/m²
Property 42791 photo 1
Property 42791 photo 2
Property 42791 photo 3
Property 42791 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 5600 m
  • Odległość od lotniska: 53 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka10226 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 460 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 31235
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65785
  • Metry kw. 724 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
62 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 52385
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
95 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 62020
  • Metry kw. 4014 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56829
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 57113
  • Metry kw. 1940 m²
  • Odległość do plaży 837 m
Sprzedaż
60 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 42779
  • Metry kw. 439 m²
  • Odległość do plaży 5700 m
Sprzedaż
100 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 29508
  • Metry kw. 2240 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
60 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 48834
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
78 000 € 155 €/m²
  • Kod obiektowy 65261
  • Metry kw. 503 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera