140 000 €
7 €/m²
Property 42793 photo 1
Property 42793 photo 2
Property 42793 photo 3
Property 42793 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 5600 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka19700 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 920 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 465 €/m²
  • Kod obiektowy 61490
  • Metry kw. 344 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 55955
  • Metry kw. 3215 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
150 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 65125
  • Metry kw. 2710 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
115 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 62016
  • Metry kw. 5343 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
192 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 39609
  • Metry kw. 898 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
190 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 65447
  • Metry kw. 1022 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
175 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 56752
  • Metry kw. 5350 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 50255
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
120 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65362
  • Metry kw. 1270 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
143 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 65150
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera