Sprzedaż - Działka 17500 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
580 000 €
33 €/m²
Property 42862 photo 1
Property 42862 photo 2
Property 42862 photo 3
Property 42862 photo 4
Property 42862 photo 5
Property 42862 photo 6
Property 42862 photo 7
Property 42862 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 2 km

Opis

Na sprzedaż Działka17500 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
630 000 € 152 €/m²
  • Kod obiektowy 40443
  • Metry kw. 4143 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
530 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 29696
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
750 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 63483
  • Metry kw. 17439 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
550 000 € 785 €/m²
  • Kod obiektowy 51327
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
800 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 50209
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
550 000 € 244 €/m²
  • Kod obiektowy 32190
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
650 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 35172
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
650 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37194
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
500 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 10252
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
480 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 37270
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 650 m

Subskrypcja newslettera