Sprzedaż - Działka 4100 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
110 000 €
26 €/m²
Property 42864 photo 1
Property 42864 photo 2
Property 42864 photo 3
Property 42864 photo 4
Property 42864 photo 5
Property 42864 photo 6
Property 42864 photo 7
Property 42864 photo 8
Property 42864 photo 9
Property 42864 photo 10
Property 42864 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 14 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka4100 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
140 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 50639
  • Metry kw. 2120 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
150 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 33054
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
100 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 42009
  • Metry kw. 975 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
90 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 60214
  • Metry kw. 1047 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
125 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 52629
  • Metry kw. 2206 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 33832
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
95 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 65425
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 33711
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
140 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 36520
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
120 000 € 1043 €/m²
  • Kod obiektowy 35240
  • Metry kw. 115 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera