Sprzedaż - Działka 2123 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Paliouri powiedział:
54 000 €
25 €/m²
Property 42899 photo 1
Property 42899 photo 2
Property 42899 photo 3
Property 42899 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 85 km

Opis

Na sprzedaż Działka2123 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Nieruchomość oferuje piękny widok na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 36491
  • Metry kw. 1320 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
60 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 40476
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
45 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 26298
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
80 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 62712
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
45 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 57786
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
50 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 21938
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
70 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 59639
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
75 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 7488
  • Metry kw. 7554 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera