450 000 €
35 €/m²
Property 42919 photo 1
Property 42919 photo 2
Property 42919 photo 3
Property 42919 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 750 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Na sprzedaż Działka12520 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
540 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 54569
  • Metry kw. 18977 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
397 000 € 397 €/m²
  • Kod obiektowy 38909
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
375 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 29075
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 5700 m
Sprzedaż
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 31238
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
400 000 € 350 000 € 610 €/m²
  • Kod obiektowy 26135
  • Metry kw. 573 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
650 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 40469
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 44359
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
500 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 44016
  • Metry kw. 19280 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
490 000 € 168 €/m²
  • Kod obiektowy 37747
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8700 m
Sprzedaż
650 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 32334
  • Metry kw. 11842 m²
  • Odległość do plaży 4500 m

Subskrypcja newslettera