110 000 €
31 €/m²
Property 42926 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Działka3450 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 170 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 57424
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
110 000 € 342 €/m²
  • Kod obiektowy 57962
  • Metry kw. 321 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
130 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 8518
  • Metry kw. 9300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
150 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 49429
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
140 000 € 272 €/m²
  • Kod obiektowy 23746
  • Metry kw. 514 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
110 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 34976
  • Metry kw. 705 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
160 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65514
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
134 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 62127
  • Metry kw. 4770 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
120 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 20100
  • Metry kw. 949 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
125 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 56324
  • Metry kw. 1561 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera