Sprzedaż - Działka 25969 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
270 000 €
10 €/m²
Property 42942 photo 1
Property 42942 photo 2
Property 42942 photo 3
Property 42942 photo 4
Property 42942 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 38 km
  • Odległość od lotniska: 39 km

Opis

Na sprzedaż Działka25969 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 640 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
325 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 45590
  • Metry kw. 5800 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
260 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 57083
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
350 000 € 437 €/m²
  • Kod obiektowy 37187
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 34921
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
299 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 60787
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
400 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 45735
  • Metry kw. 4673 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 59779
  • Metry kw. 5020 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
280 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 29139
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
250 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 26126
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
380 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 30921
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera